grb-srbije

Na terenu

UŽIVO, Evrokupovi 2017. (01.11. - 09.11.)

CHLDanas počinju takmičenja u evrokupovima širom Evrope. Naše međunarodne sudije izlaze na teren u sledećim terminima:

 

 

Stanislava Simić u Izraelu 01.11. sudi, kao II sudija, utakmicu 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona Maccabi XT HAIFA (ISR) - Tauron MKS DĄBROWA GÓRNICZA (POL) UŽIVO PRENOS!!! 19:00

Anđelko Popović u Mađarskoj 01.11. sudi, kao I sudija, utakmicu 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona Linamar - BÉKÉSCSABAI RSE (HUN) - Agel PROSTEJOV (CZE)

Mirko Janković u Ukrajni 01.11. sudi, kao I sudija, utakmicu 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona Khimik YUZHNY (UKR) - Dinamo KRASNODAR (RUS)  UŽIVO PRENOS!!! 17:00

Dejan Rogić u Poljskoj 05.11. sudi, kao II sudija, revanš utakmicu 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona Tauron MKS DĄBROWA GÓRNICZA (POL) - Maccabi XT HAIFA (ISR)

Vladimir Simonović u Crnoj Gori 06.11. sudi, kao I sudija, revanš utakmicu 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona Budvanska Rivijera BUDVA (MNE) - GENTOFTE Volley (DEN)

Aleksandar Petrović u Norveškoj 09.11. sudi, kao I sudija, utakmicu 2. kola kvalifikacija za Challenge Cup FØRDE VBK (NOR) - Fonte Bastardo AZORES (POR)

23.10. Vladimir Simonović sudi u Manili

WWCC

U utorak 18.10. počelo je Svetsko klupsko prvenstvo za žene koje se održava u Manili (Filipini).

Naš međunarodni sudija Vladimir Simonović prvog takmičarskog dana sudio je kao II sudija utakmicu VAKIFBANK ISTAMBUL - HISAMITSU SPRING KOBE koja je završena rezultatom 3:1 (25:15; 25:15; 29:31; 25:18) za istambulsku ekipu.

Vlada je utakmicu sudio sa kolegom iz Belgije, Arturom di Đakomom, koji je nedavno bio na turniru Svetske lige u Beogradu.

 20.10. VOLERO ZURICH - VAKIFBANK ISTAMBUL: u ovom veoma uzbudljivom meču koji je ekipa iz Ciriha pobedila sa 3:2, Vlada je sudio kao Prvi sudija, dok je Piotr Dudek iz Poljske bio Drugi.

21.10. 13:00, Hisamitsu Springs Kobe - PSL F2 Logistics Manila: Vlada će ovu utakmicu suditi kao Drugi sudija. Kao i sve utakmice, i ovu mozete pratiti uživo na linku ispod.

22.10. Rexona Sesc - Rio - Bangkok Glass: Na ovoj utakmici koju možete pratiti na liku ispod, Vladimir Simonović sudij kao Prvi sudija

23.10. Poslednjeg dana turnira, Vladimir Simonović delegiran je kao Drugi sudija na utakmici PSL F2 Logistics Manila - Bangkok Glass. 

Sve detalje o ovom tuniru kao i prenose utakmica možete pogledati ovde.

Ova vest će svakodnevno biti ažurirana kako biste mogli da pratite utakmice za koje je Vlada delegiran.

 

Predrag Balandžić, Ivan Lazarević, Vladimir Cvetković i Anđelko Popović sude kvalifikacije za Prvenstvo Evrope

Međunarodne sudija iz Beograda, Predrag Balandžić i Vladimir Cvetković  nalaze se u Holandiji odnosno Belgiji gde sude kvalifikacije za Prvenstvo Evrope.

Na istom takmičenju, ali u Hrvatskoj, nalazi se naš međunarodni sudija iz Šapca, Ivan Lazarević.

Kao četvrti naš predstavnik na ovim kvalifikacionim turnirima je i međunarodni sudija iz Sremskih Karlovaca, Anđelko Popović.

Raspored utakmica koje sude naše sudije:

22.09. 17:30, Slovačka - Letonija, I sudija, Ivan Lazarević, 1:3 (17:25, 22:25, 25:17, 22:25)

22.09. 20:00, Francuska - Belgija (w), I sudija, Vladimir Cvetković, 0:3 (15:25, 12:25, 15:25)

23.09. 15:00, Portugal - Danska, I sudija, Anđelko Popović, 3:1 (25:22, 25:21, 22:25, 25:23)

23.09. 15:00, Grčka - Moldavija, II sudija, Vladimir Cvetković, 3:1 (25:22, 21:25, 25:22, 25:15)

23.09. 19:30, Austrija - Holandija, I sudija, Predrag Balandžić, 0:3 (17:25, 11:25, 24:26)

24.09. 15:00, Izrael - Slovačka, II sudija, Ivan Lazarević, 0:3 (21:25, 19:25, 18:25)

24.09. 17:30, Grčka - Belgija, I sudija, Vladimir Cvetković, 3:0 (19:25, 22:25, 21:25)

25.09. 17:30, Belgija - Španija (w), II sudija, Vladimir Cvetković, 3:0 (25:20, 29:27, 29:27)

24.09. 18:00, Portugal - Finska, II sudija, Anđelko Popović, 1:3 (22:25, 25:23, 17:25, 15:25)

24.09. 19:30, Turska - Austrija, II sudija, 3:0 (25:18, 26:24, 25:19)

25.09. 15:30, Holandija - Turska, I sudija, Predrag Balandžić, 3:1 (19:25, 25:22, 26:24, 25:18)

25.09. 16:00, Danska - Finska, II sudija, Anđelko Popović, 0:3 (14:25, 20:25, 18:25)

Finalni dan: Đorđe Stevanović na Evrpskom prvenstvu za igrače do 20 godina

U20 M

Međunarodni sudija, Đorđe Stevanović, sudi Evropsko prvenstvo za igrače do 20 godina. Takmičenje počinje danas u Plovdivu (BUL), a Đorđe će suditi reprezentacijama Francuske, Poljske, Bugarske, Ukrajne, Nemačke i Slovenije.

 

 

Kao i sa predhodnih takmičenja, moćićete da pratite utakmice koje Đole sudi kada i ako link bude dostupan:

02.09.  20:00, Nemačka - Slovenija, I sudija

03.09. 15:00, Poljska - Ukrajina, II sudija

04.09. 15:00, Ukrajina - Slovenije, I sudija

04.09. 20:00, Bugarska - Francuska, rezervni sudija

06.09. 17:30, Bugarska - Nemačka, II sudija

07.09. 20:00, Francuska - Slovenija, rezervni sudija

09.09. polufinale, Poljska - Rusija, I sudija

10.09. za 5. mesto, Nemačka - Turska, II sudija

7. takmičarski dan:Tomislav Popović i Zorica Bjelić na XXV Evropskom prvenstvu za juniorke (do 19 godina)

U19 EP

Međunarodni sudija iz Kraljeva, Tomislav Popović, delegiran je za XXV evropsko prvenstvo za igračice do 19 godina. Tomislav sudi utakmice grupe I koje se igraju u Nitri (SVK).

U Slovačkoj se nalazi i Sekretar sudijske Komisije CEV, gospođa Zorica Bjelić koja na ovom turniru ima funkciju Predsednika sudijske Komisije.

 

 

U dosadašnjem toku turnira Toma je sudio:

27.08. Slovačka - Turska, I sudija, 1:3

28.08. Bugarska - Hrvatska, II sudija, 3:1

29.08. Hrvatska - Slovačka, rezervni sudija,

31.08. 20:00, Turska - Bugarska, I sudija

01.09. Hrvatska - Turska, II sudija

03.09. Slovačka - Nemačka, I sudija

04.09. Nemačka - Bugarska, II sudija

04.09. Slovačka - Italija, rezervni sudija

Robert Leko sudi na FIVB Long Beach Grand Slam-u

BV World TourPoslednji u od četiri FIVB turnira Grand Slam serije odbojke na pesku održava se u Long Beach (SAD). Turnir će ugostiti i muške i ženske ekipe, a utakmice se igraju od 23. do 28. avgusta.

Naš međunarodni sudija odbojke na pesku, Robert Leko, delegiran je za jednog od sudija ovog turnira.

Opširnije...